| blondutzata a întrebat:

Cine e mai frumoasa bianca dragusanu sau adelina pestritu?

21 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Mie nu prea imi plac...dar parca Bianca ii mai frum
Parerea mhea.pa,pa

| clauss a răspuns:

Adelina

| Biby a răspuns:

Buna.
Niciuna.
Sunt niste pitipoance.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Bianca dragusanu dintre ele doua da asa in general niciuna nu e frumoasa ca se machiaza prea mult.

| lunarwolf a răspuns:

Doua curve. Si atat.

| Mentaaaaa a răspuns:

Nici una sunt doua pitipoance...dar daca as avea de ales as spune adelina pentru ca nu are atat cauciuc in ea... Pe Bianca Dragusanu daca o arunci de la etaj vine si inapoi cat de unflata e de silicon laughing

| Tiby a răspuns:

Adelina
Iar fetele in general care comenteaza de ea si de bianca eu zic ca sunt geloase. poate pe bianca mai putin, dar pe adelina da

| xlmpq a răspuns:

Adelina, nu e in totalitate nu mai plastic ca aialalta laughing

| Julia89 a răspuns:

Adelinaaaaa in nici un caz nasoasa aia nici bianaca nu prea imi place dar fiindca m-ai pus sa aleg dintre 2 panarame as alege bianca.adelina e f urata si f proasta nici cealalta nu e prea stralucita dar in fine gusturile nu se discuta

| Aოтuu a răspuns:

Dupa mine amandoua sunt frumoase, dar mie imi place mai mult Adelina deoarece nu se da asa de mult in spectacol. happy

| ViseInCulori a răspuns:

Amandoua sunt frumoase, dar nu au altceva decat tarate.
Totusi eu as alege-o pe Adelina Pestritu.

| xxxgirl a răspuns:

Adelina Pestritu CLAR!love struck Si Dragusanu e frumoasa dar Adelina e de 1000 mai frumoasa ca ea!:Xbig grin Tie care ti se pare mai frumoasa?big grin

| eclipsegirl31 a răspuns:

Nici una

| adaada12 a răspuns:

Adelina pestritu!

| georgy30 a răspuns:

Eu zic ca adelina pestritu deoarece bianca dragusanu si-a facut multe operatii estetice uite cum arata ea inainte : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| AdRihanna a răspuns:

Acum.sa recunoastem...sunt frumoase amandoua...
Dar eu personal pot spune ca o simpatizez mai mult pe Adelinahappy

| esterad47 a răspuns:

Amandoua sunt frumoase, nu pot sa aleg!

| esterad47 a răspuns:

Eu nu am raspuns adevarat amandoua sunt niste pitipoance urate, care sunt prefacute.ce mai intrebare!

| blondutzzza a răspuns:

Dupa parerea mea ambele sunt frumoase fizic dar nu cred ca frumusetea il face pe om.trb sa fi si inteligenta degeaba esti frumoasa daca esti proasta, mai bine urata si desteapta.parerea mea:*:*:*

| Paula_5937 a răspuns:

Eu sunt sigura ca tu esti mai frumoasa decat amandoua la un loclaughingwinking Pe bune!

| alinagelu a răspuns:

Adelina pestritu...