| anonim_4396 a întrebat:

Colegii mei vor sa puna impreuna bani sa-mi ia un cadou mai tare, si ma intreaba prin apropouri unu din ei cam ce as vreau da eu nu am idei, am telefon si aproape detate. Ce sa le spun? Dati-mi idei

Răspuns Câştigător
| JulietteJokes a răspuns:

Ce sweet din partea lor pai spune le ca nu vrei nimic doar sa ii ai pe ei aproape si o sa te surprinda cu un cadou fina plss

1 răspuns:
| Dเlє๓คTค a răspuns:

Pai daca chiar vor a iti ia un cadou! Bati apropouri cam, ce ti-ai dori dar sa nu fie foarte scump!