| Alecsanndraa a întrebat:

Comanda cineva de pe ebay din Bucuresti?

2 răspunsuri:
| ClickHere a răspuns:

Da, eu.

| patriciatimeea a răspuns (pentru ClickHere):

Buna! Am vazut raspunsul dumneavoasta in legatura cu site-ul ebay. Eu tocmai mi-am facut un cont pe ebay, mi-a venit o scrisoare acasa, dar nu am reusit sa imi creez contul. In legatura cu tranzactiile in afara tarii, sunt putin sceptica, si as avea o rugaminte mare. De 2 ani imi caut filmul " Little house on the prairie " in Romania, dar nu il gasesc, si v-as ruga, daca ati putea sa ma ajutati in legatura cu comandarea si primirea coletului din strainatate. As sugera urmatoarea solutie : eu va trimit banii in avans in contul dv., apoi dv comandati produsul si mi-l trimiteti prin posta romana, taxele de livrare fiind suportate de catre mine.
Daca ati putea sa ma ajutati in acest domeniu, v-as ramane datoare.
Va multumesc mult, si ma scuzati pentru excesivul curaj de a pune o astfel de intrebare.

p.s : Little house on the prairie - 9 seasons.

Astept raspunsul dumneavoastra. Stima!