| LoVeIsMyAir a întrebat:

Comedii vs. Drame.
Ce alegeti si de ce?

6 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Aleg o comedie deoarece am motive să râd iar drama nu, este prea siropoasă şi îţi reaminteşte de clipele petrecute cu cineva drag pe care tu acum ai vrea să nu-l mai ai în memorie.

| Corina a răspuns:

Destul viata e o drama, incat nu-mi doresc sa mai vizionez alte drame. Deci, evident comedii, ca sa ma mai inveselesc putin!

| Soborigozaur a răspuns:

Comedii
Mai amuzante

Dramele sunt prea siropoase etc

| freebiker a răspuns:

Comedii, drame am destule in viata

| vangheliss99 a răspuns:

Comedii, deoarece, acolo poti sa razi, sau sa stai cu toata familia intr-o incapare si sa radetzi impreuna sa va simtiti bine, si cand esti trist/trista doar nu te uiti la o dramalaughing nu? te uiti la o comedie ca sa te inveselesti.

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Comedii pentru. ca sunt mai faine de cat drame