| RAY a întrebat:

Comportamentul poate compensa o persoana urata?

Răspuns Câştigător
| MrLucas a răspuns:

Pana sa ajungi sa te "indragostesti" de personalitatea cuiva, trebuie sa te indragostesti fizic.
Nu ii sufar pe cei care spun ca aspectul nu conteaza, ilustreaza in totalitate ipocrizia.Da, nu trebuie sa fie fotomodel sa te indragostesti de ea, dar nici cea mai urata.

31 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu prea frate, iata un ex, daca vezi o fata urata cu spume, iti arde sa vb cu ea ca sa-i vezi comportamentul?

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu poti fi ipocrit cu tine, nu

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

winking

| Fatamuntilor a răspuns:

Degeaba o fata este frumoasa daca profita de tine...
O fata mai putin frumoasa te atrage alfel, pentru ca stie ca are mai putine sanse fata de fata atragatoare!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Tu acuma vb de tine, filtrezi cu mine cuma?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Am raspuns la intrebrebare,, daca'
N-as putea sa filtrez cu tine, esti prea tinerel rolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Vrei sasi compun o manea de iubire ca in seara am chef de multe

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Da ce conteaza varsta eu am facut si cu alea mature mi-a placut ca stiu meserie

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Ce faci filtrezi cu mine? laughing manea nu!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

E acuma ma acuzi de asa ceva, cand tu te tot dai la mine

| J0B0MAT a răspuns:

Da.winking

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu cred ca da. La un moment dat am cunoscut un tip care la prima vedere mi s-a parut urat si iesea oricum din tiparele tipilor spre care ma indreptam eu de obicei. Dar cu timpul am observat ca era un tip extrem de carismatic si foarte inteligent si cu timpul a ajuns sa imi acapareze atentia. Stiu o gramada de cazuri in care chestia asta este valabila si cred ca este valabila si pentru fete. Sex appeal-ul chiar exista si la unii oameni este ca un talent innascut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Imi amintesti de un tip de la munca de la mama. Omul ala era urat intr-adevar, dar nu era femeie care sa nu se bucure cand il vedea ca intra pe usa la munca laughing. Avea omul ala o voce si un fel de a fi de le dadea pe toate pe spate. Daca arata sa zicem "mediu" cred ca toate il cereau de sot laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Si oamenii urati trebuie sa compenseze cu ceva. Daca fizicul nu-i ajuta, se ajuta cu ce pot.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu. laughing Dar majoritatea oamenilor nu arata asa si totusi o mare parte din majoritate este considerata urata. Aici nu vorbim de oameni deformati. tongue

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Comportamentul nu prea dar portofelul cu siguranta.

| RAY explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Asa e

| RAY explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Chiar am vazut un video cu unu urat cand avea salar mic avea nota 4 apoi cand a devenit director 8, da sufletul conteaza ce sa spun

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru RAY):

Ca sa nu mai zic ca toate gagicile misto sunt la aia bogati, indiferent de varsta sau aspect fizic.

| RAY explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si alea urate au pretenti man, in ziua de azi fetele sunt scumpe

Răspuns utilizator avertizat
| Suck a răspuns:

Da, dar nu în totalitate, tot în dezavantaj eşti.

| alexandrualind a răspuns:

Sigur ca da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus.
Pentru unele persoane poate compensa, pentru altele nu.
Dacă mai pui şi inteligenţă şi amuzament şi puţin dulce, acrişor şi ceva fermecător şi să nu uităm de elementul x, ups, stai că astea sunt fetiţele powerpuff.
Unde eram? Aa, da, desigur că poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori da.

| volumexd a răspuns:

DA. Cel mai mult la un om conteaza personalitatea. Spre exemplu poti sa fi frumos si sa nu ai personalitate si sa nu fii chiar asa frumos si sa ai o personalitate aparte. Oamenii te vor aprecia pentru cine esti, nu pentru cum arati.