CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as lua prietenului meu: http://mindblower.ro/produs/bufnitele-organizator deoarece e cam dezorganizat si uneori uita ca trebuia sa ne intalnim.Asta i-ar face viata mai usoara, si mie de asemeni.In plus, ii plac mult bufnitele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/veioza-ursulet-de-plus
Nu-i pentru cel mai bun prieten, ci pentru sora mea.
Isi doreste de foarte mult timp o veioza, iar aceasta mi se pare mai mult decat perfecta. Chiar daca are 21 de ani, e innebunita dupa animalele de plus, iar combinatia asta cred ca ar incanta-o la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/suporturi-laterale-de-carte-evolutia-umana.
Sunt sigura ca prietenei mele i-ar placea, invata foarte multe si viseaza sa devina un medic bun. Este ce-a mai "tocilara " dintre noi. Munceste si viseaza mult iar cadoul acesta sigur ar face-o sa zambeasca :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mindblower.ro/wp-content/uploads/2014/10/Cana-cu-ren-1.jpg
Am ales acest cadou pentru matusa mea, deoarece ea iubeste foarte mult sarbatorile de iarna si cred ca acest cadou va ramane in amintirea ei mult timp deoarece ar fi daruit cu dragoste si in plus designul canilor este destul de simplu dar care incanta privirea oricui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze
Imi place foarte mult sa fac poze oriunde merg.
De asemenea in fiecare an cu ocazia aniversarii zilei de nastere a prietenei mele si a mea ne scriem diverse intamplari pe biletele unde sunt atasate si poze.Chiar in acest an i-am daruit un album cu pozele noastre.
Mi-ar place sa-i daruiesc de Craciun acest ceas cu poze. Mi se pare o idee grozava si reprezinta un stoc de amintiri si sentimente.

| SouLIce a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb
Am ales acest cadou pentru ca prietenul meu este pasionat de astronomie

| Hakuouki a răspuns:

Buna seara.
Am ales acest cadou: http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect gandindu-ma la o persoana foarte speciala, probabil va lua ea ambele cani :)) Daca ar fi sa castig as lua 2 seturi de acest gen si le-as oferi si parintilor mei un set, si cred ca ar scrie pe ea "Mr NEVER...":))
Succes tuturor si sarbatori fericite.

| frostxtq a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-pixel-time

Am ales acest ceas pixel time deoarece prietenul meu creeaza jocuri si ii plac deosebit de mult cele pixelate.

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte

Buna pentru prietena mea in caz ca nu sunt langa ea sa o incalzesc sa poata avea ceva sa isi aminteasca de mine noaptea/ziua.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/dispozitiv-de-impaturit-tricouri
Am ales acest cadou deoarece știm cu toții ce lene pică pe noi când vine vorba să ne împăturim hainele. Mătușa mea e fix în aceași situație, și ideea e că e și plictisitori să împăturești tricouri, so... Mi se pare o idee foarte faină, de asta l-am ales!

| ksuper31 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Ştiu, costă cam mult, dar am impresia că am fost cuminte anul acesta.

Vă întrebaţi de ce am ales acest cadou pentru prietenul meu? Răspunsul e simplu: pentru că mereu şi-a dorit să devină pompier, dar întotdeauna i-a placut berea.

| unprietenaproape a răspuns:

Cine e norocosul?

| DanielVălean a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-retro-cubic
I-as darui acest cadou unui prieten deosebit, care m-a ajutat de multe ori la greu. In semn de multumire, i-as darui aceast ceas dragut. :)

| NoName0x0 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/voucher-cadou As vrea sa pot oferi sansa cuiva sa isi aleaga singur cadoul fiindca asa pot fi si eu "Mos Craciunul" cuiva, dar si el inasusi! 2 lucruri bune care se intampla de o data! (Voucher de 300 de lei)

| bleakk a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-gantera-cu-alarma Am ales acest cadou datorita faptului ca prietenului meu practica culturism si se antreneaza la o sala de forta.M-am gandit la obiectul acesta deoarece i-ar putea face diminetele mai placute si mai frumoase.

| bleakk a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/suport-magnetic-einstein Ce parere aveti? Mie mi se pare tare caraghios acest mini-Einstein si cred ca merita un premiu si totodata merita daruit unui prieten care e fan-fizica/matematica si Einstein.

| LuciWv a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-economica-melcul-visator ---> Acest cadou este pentru nepotul meu de 6 ani, o sa i-l daruiesc de craciun, si de voucher o sa-i iau un trening sau ceva de imbracat.
Daca nu o sa castig, sa castige cineva care va darui cadoul si nu va fi un egoist.
Bafta

| Vanqu1sh a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Am un prieten bun caruia ii place sa traga la masea, tare bine l-as vedea cu unul dinasta la capul patului dimineata sau seara.

| irinuk28 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/arici-cald-pentru-masaj
Hm, oare cum să încep. Păi, am ales acest cadou ca să-l ofer de Crăciun tatălui meu :). Prieteni cărora să le oferi un cadou "extravagant" nu există, ci doar amici cărora să le dăruiești cadouri ieftine( și la propriu și la figurat;)) ). Tata merită, mai ales că muncește mult și e extenuat. Ar fi o adevărată plăcere atât pentru mine(să-i fac masaj) cât și pentru relaxarea de care are nevoie și sunt sigură că acest 'arici cald' ar fi o binecuvântare pentru noi toți și bineînțeles cel mai potrivit cadou în această perioadă.
Crăciun fericit!

| val31989 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/tricou-pisicuta
Pentru ca cea mai buna prietena a mea seamana cu o pisicuta si am numit-o ani la rand 'pisico', si cred ca ar fi super fericita daca ar primi cadoul asta.

| DAnc3 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb Am ales acest cadou pentru prietenul meu ca sa nu mai aiba problema de a nu mai vedea la tastatura.

| c0ton a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cutit-de-buzunar-in-forma-de-card
Am ales acest cadou pentru ca prietenul meu e pasionat de cutite si cred ca ne vom distra cu el :)

| OnlineZ a răspuns:

http://mindblower.ro/produs/ghiveci-cu-susul-in-jos
De ce m-am oprit la el? Pentru ca dupa prietenul meu florile sunt viata mea.Si va spun si de ce.Acum un an sufeream de anxietate, faceam atacuri de panica si singura imaginea ce ma linistea, era imaginea florilor.

| TPUuser199 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb fiind pasionat de asa ceva i`ar prinde bine ceva mai special.

| FoundYouLover a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/sticla-storcator-de-citrice Eu cred ca acest cadou merge cel mai bine pentru ca prietena mea mananca sanatos si bea sucuri naturale si are doi copii mici pe care-i creste tot cu un regim alimentar sanatos.

| Vladut2000L a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/halba-care-ingheata
Am ales acest cadou doarece sa nu mai astept ca sa inghete lichidele.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/multi-robotul-solar-6-in-1
Am ales acest cadou deoarece prietenului meu ii plac aceste chesti complicate legate de tehnologie si ar fi cadoul perfect pentru el.

| raresandrey a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb. Am ales acest obiect pentru baiatul meu, care este si cel mai bun prieten al meu in acelasi timp, pentru că ii plac gadget-urile si este pasionat de informatică.