CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| dia456 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/miriapod-teleghidat

Pentru ca prietenului meu ii plac insectele

| Dddsasul a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/space-rail-nivelul-9
Cum prietenul meu are o fire mai copilaroasa m-am gandit ca asa ceva l-ar lasa uimit, mai mult ca sigur ca i-ar placea.

| MyNameIsKLAUS a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am Ales Aceasta Lampa Pentru Prietena Mea Pentru Ca Are Un Frate De 1 An :) Succes Tuturor!

| Draaaaven a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Am ales acest cadou deoarece prietenului meu ii place sa asculte muzica la telefon si are nevoie de o boxa pentru ca difuzorul lui e slab

| sMecki1000 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte Am ales acest cadou pentru ca prietenului meu ii place foarte mult sa doarma si deseori e deranjat de perna incomoda sau rece.

| k330sk3a a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitorului-de-bere
Am ales acest cadou, deoarece am un prieten care e un fan inrait al fotbalului.Plus ca a vazut deseori o astfel de palarie si tot spunea ce si-ar dori una, dar nu stie de unde sa cumpere.Asa ca am ales sa ii daruiesc eu una.

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool
Acest extinctor este perfect pentru el, el fiind un mare bautor si cred ca l-ar face fericit un asemenea aparat. Multumesc!

| specialistu4all a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cutit-de-buzunar-in-forma-de-card am ales acest produs deoarece chiar am nevoie de acest cutit :))))

| Jolenne a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/harta-de-stele Am ales acest cadou pentru că sunt foarte puţini oameni care mai observă frumuseţea nopţii. Stelele sunt impresionante, iar din păcate în foarte multe zone poluarea este atât de mare încât nici măcar nu se mai văd...

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb
Am ales acest cadou deoarece prietenul meu sta foarte mult la laptop si seara mai are nevoie de o lanternuta care sa i lumineze tastatura, e micut, stilat si acelasi lucru mi-as dori si eu.

| adeliz a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/sticla-storcator-de-citrice
Acest cadou ar fi perfect pentru un prieten care tine foarte mult la sanatatea si conditia sa fizica. In primul rand, nu ar mai trebui sa-i curat toate aparatele complicate pe care le foloseste iar varsatul sucului pe langa sticla nu ar mai fi o problema. Sincer, acest cadou mi-ar oferi mai multe avantaje mie decat lui.

| AndreeaSaZicem a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro

Imi doresc mult aceasta boxa pentru prietena mea, care iubeste muzica. Ea nu are posibilitati financiare sa isi cumpere o boxa sau un aparat unde ea poate asculta muzica preferata si mi-as dori din inima sa ii pot oferi aceasta mini-boxa.Ea fara muzica nu ar putea trai, muzica e viata ei.Muzica o ajuta sa treaca peste toate problemele pe care le are si sa tina intotdeauna capul sus.

| Barbaraaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte-pentru-gat Mi-as dori sa castig acest cadou pentru cea mai buna prietena, pentru cea care este mereu acolo, mama. Cred ca ar ajuta-o foarte mult pentru ca are 2 locuri de munca si este foarte obositor ca zilnic sa moncesti 12-13 ore...

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro
Am ales acest cadou fiindcă prietenul meu cel mai bun este pasionat de muzică și consider că ar fi un cadou perfect pentru el.

| Miihaelaaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/forma-de-tort-i-heart-cake acesta este cadoul perfect pentru prietena mea cea mai buna. Ea pur si simplu adora sa gateasca deserturi.

| coco4782 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/trandafir-placat-cu-aur-de-24k
Am ales acesc cadou pentru ca m-am certat cu prietena mea, din vina mea si vreau sa o readuc inapoi cu orice pret. Vreau sa-i ofer acest cadou, plus mai multe dovezi de iubire :(

| Raulbootcamp a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/cana-lui-mr-burns
Pai as vrea sa eu dau la BBF ca sa isi aminteasca de mine... plec in alta tara si as vrea sa aiba o amintire de la mine

| ManTheMan8 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro. Am ales acest cadou pentru ca ascult foarte mult muzica si chiar as dori sa am o boxa unde sa se auda cat mai tare si mai bine. Daca nu castig nu ma supar, dar sper sa castige cineva macar :).

| FuNNy121431 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/set-de-ceai-t104
Am ales acest cadou pentru ca sa il daruiesc unei persoane dragi mie, cred ca se va bucura tare mult.

| Killer4Oscuro a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb
De ce m-am oprit la acest articol?
M-am oprit deoarece un prieten bun mie este mai tot timpul ocupat cu proiecte si sta pana dimineata sa termine la ele, si eu cre ca i-ar fi foarte util. :)))

| Jasmin15 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze. Am ales acest cadou pentru ca eu si prietenul meu avem acelasi hoby si anume desenul :) ne place sa facem poze la picturi, peisaje pe care nu ne asteptam sa le gasim :D poze cu noi impreuna, si imi doresc foarte mult sa aiba acest ceas in semn de iubire cand se v-a uita la ceas isi v-a aminti de momentele petrecute impreuna, si in plus chiar de craciun avem 2 ani de cand suntem impreuna :* va doresc o saptamana frumoasa :*

| dragonslep a răspuns:

Aleg ''Cesul familiei'' deoarece pot pune o gama variata de poze si ar fi minunat acest cadou sa il fac mamei mele de craciun, cand vine acasa

| Rucsiii95 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect

Mi-as dori acest cadou pentru mine si iubitul meu, suntem un cuplu perfect, iar pe 20, o zi dupa terminarea concursului implinim 8 luni impreuna, ar fi un cadou minunat!

| Adde2 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-creativa-fila-cu-fila L-am ales pentru că prietena mea adoră să citească și să picteze, iar această lampă i-ar fi foarte folositoare.

| BezeaToxica a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/casca-iubitorului-de-bere
Acest cadou ar fi cel mai potrivit pentru prietenul meu care ''Iubeste berea''. Nu am mai vazut asta la vreun magazin(pana acum) si pare foarte tare. I-ar placea mult sunt sigur :).

| TimoTimo a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/tricou-pisicuta Mi-as dori ca acest tricou sa i-l fac cadou prietenei mele deoarece este ziua ei pe 25 Decembrie.

| Secret2000 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb Am ales acest cadou deoarece am un prieten de 4 ani care spune mereu ca vrea sa se faca astronaut.

| AidaCR a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/perna-fierbinte Am ales acest cadou pentru ca prietena mea mereu se plange ca ii este foarte frig la serviciu si cred ca i-ar prinde bine o astfel de perna.

| Mariancikkk a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/termos-transparent Am ales acest termos deoarece ar fi de folos unei persoane care nu are timp, nici nu-si permite sa mearga la un ceai in timpul orelor de lucru, asa ca isi poate lua in termos, de acasa ceva de baut.

| Anonim1989077656477 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/termos-transparent
Am ales acest cadou pentru ca m-am gandit:
Ce ne dorim cel mai mult iarna?
Si am gasit raspunsul:
O bautura calda!