CONCURS: Castiga un cadou pentru un prieten drag

Te-ai trezit cu mirare direct in luna cadourilor, esti in pana de idei si nu prea stii de unde sa incepi? Nu-ti face griji, ti-am pregatit fix ce-ti trebuie: un concurs alaturi de prietenii de la Mindblower.ro :)

Daca vrei sa castigi un voucher de 150 de lei pentru cumparaturi pe site-ul lor minunat, iata ce trebuie sa faci:
1. Intra pe www.mindblower.ro
2. Alege cadoul care ti se pare cel mai potrivi pentru prietenul tau cel mai bun. Lasa linkul aici intr-un raspuns si nu uita sa spui de ce te-ai oprit fix la el.

Arunca o privire si pe pagina lor de Facebook, sigur poti sa te inspiri si de acolo.

Noi iti asteptam raspunsul pana pe 19 decembrie, la ora 11.00. Apoi facem o tragere la sorti, desemnam castigatorul si ne asiguram ca-si primeste cadoul la timp si poate sa-l aseze sub brad.

Mult succes!

282 răspunsuri:
| Whateverpfff a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/halba-care-ingheata
Cel mai bun prieten al meu pai cred ca pe parursul unei saptamani consuma mai multa bere decat apa si cum berea este buna bauta rece m-am gandit ca asta ar fi un cadou frumos si interesant pentru el. Ar fi dragut... oricum suntem suntem amandoi #fanbererece.

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool Am ales acest cadou pentru ca prietenul meu are foarte multi prieteni si trebuie sa ii serveasca cu ceva frumos. Sau cum scrie acolo:,, pentru petreceri incendiare''.

| Cipy23 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/umbrela-cu-box
Am ales acest cadou pentru prietenul meu deoarece i s-a stricat umbrela si mereu cand avea o umbrela o folosea sa ii bata cu alti... asa ca asta e cel mai bun cadou pentru el :))

| NoNamemartes a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/accesorii-pentru-petreceri Am ales acest cadou, fiindca m-am gandit sa dau o petrecere surpriza in cinstea celui mai bun prieten al meu.Cred ca o sa-i placa la nebunie.

| suntroman a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/gantera-amorului
am ales acest cadou datorita faptului ca lu un prieten de al meu ii place sa traga de gantere si iar place sa faca si acasa nu numai la sala

| Larisaaaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/manusi-indragostite
Am ales acest cadou pentru prietenul meu pentru a ne pregati de zapada, vremea rece si pentru a puta sta mai mult timp impreuna.

| Mira1234567 a răspuns:

Mi-ar placea http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze, deoarece eu si prietena mea ne cunoastem de cand eram foarte mici, iar acest ceas ar fi o modalitate buna de a evidentia faptul ca, odata cu trecerea timpului, prietenia noastra a ramas aceeasi.

| MariaCristinnaa a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/incarcator-portabil-power-bank
Ar fi un cadou perfect pentru ea! Isi doreste foarte mult un incarcator portabil si acum i l-as putea darui!

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro Pentru ca ii place foarte mult muzica dar nu are un difuzor puternic la telefon.

| Melissa24 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php fetei care vreau sa-i fac acest cadou presupun ca i-ar placea foate mult pentru ca este o fata simpla si ii plac lucrurile simple si dragute ca aceste doua cani. :* sper sa castig :X

| s3bycu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/voucher-cadou Am ales acest cadou pentru a-i oferi unuia dintre cei mai buni prieteni ai mei sansa sa aleaga cum sa foloseasca aceasta suma in avantajul lui.

| RalucaGabriela12 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceasul-cu-poze
Dupa parerea mea, e un cadou superb oferit undei persoane dragi indiferent de ocazia pe care o serbeaza. Fie zi onomastica, craciun, paste. E un cadou in care iti poti stoca amintiri dragi tie, si le vezi ori de cate ori vrei sa stii cat este ora. Depinde bineinteles de gusturile fiecaruia, dar daca ar fi dupa mine, mi-as umple camera cu amintiri.

| Charger007 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Am ales acest cadou, deoarece imi doresc ca verisoara mea, sa se bucure intr-un mod magic si magnific. M-am gandit la acest obiect deoarece noptile ar putea fi mai interesante si mai linistite alaturi de aceasta luna luminoasa. Mai placut ar fi ca reactia ei sa fie una neasteptata, pentru ca asta o sa fie o surpriza din partea mea.

| All3x4You a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/extinctor-alcool Am ales acest genial cadou pentru prietenul meu cel mai bun;) el fiind pompier i s-ar potrivi acest cadou. Stie sa-l manevreze:)). O sa aiba nevoie de el si la serviciu cu baietii:))

| atlasscolar a răspuns:

Http://www.carrefour-online.ro/......rant_ultra
Este un tip foarte ocupat dar isi face timp pentru Familie si pentru prietenii lui.

| StefanAndrei99 a răspuns:

Mini boxa retro. ( http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro )
Majoritatea prietenilor mei sunt pasionati de muzica. Eu si cu prietenul meu cel mai bun compunem melodii, el vrea sa se apuce de cantat. Boxa aceea l-ar ajuta, zic eu. Si pe langa toate astea arata foarte bine si se potriveste oriunde.
El mi-a fost alaturi cand mi-a fost mai greu si vreau sa il rasplatesc cumva, cu ceva unic si frumos. Mini boxa ar face asta :D
Multmesc pentru timpul acordat :D

| CezaraCorina a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna

Cred că ar fi ceva minunat, pe lângă faptul că prietenului meu îi place astrologie, acest lucru pe care îl reprezintă, este una din marile lucruri ale lumii. Cum ar fi să ajungem pe lună?! Oare Neil Amstrong, chiar a ajuns acolo?! Pe lângă asta, luna e cel mai bun sfetnic, de ce să nu o ai la tine în cameră?!

| Andreea1428 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/pusculita-caine-rau Am ales acest cadou pentru prietena mea deoarece ea este o fire foarte economa si sigur iar prinde bine o pusculita ca aceasta. Si ea imi daruieste multe cadouri si macar atat sa pot face si eu pentru ea.

| Roki_2754 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/dispozitiv-de-impaturit-tricouri
Am ales acest cadou pentru ca ea niciodata nu inpatureste bine hainele.

| klau074 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/canile-cuplu-perfect...Caut de mult timp cadoul acesta:)Ar fii cadoul perfect pentru iubitul meu:*

| Torreto a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/ceas-gantera-cu-alarma
Am ales acest cadou datorita faptului ca prietenului meu practica culturism si se antreneaza la o sala de forta.M-am gandit la obiectul acesta deoarece i-ar putea face diminetele mai placute si mai frumoase.

| scanappino a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
am ales acest cadou pentru ca e deosebit si sunt sigur ca se va bucura foarte mult de el

| ღcamyღ a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb Am ales aces cadou fiindca prietenului meu cel mai bun ii plac mult astronauti si chestile legate de spatiu, imi spune de o gramada de timp ca isi doreste asta, dar nu am gasit nicaieri pana acum, sper sa castig fiindca as vrea sa il fac fericit. (Scuze de intarziere)

| Ananasec a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb idk, just arată interesant, un cadou nu cred că trebuie să aibă de fiecare dată un motiv anume, zic.

| danielcherestesbosu a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/paharele-glont-de-calibrul-12.Am ales acest cadou pentru fratele meu care e pasionat de vanatoare.

| SimSimina1995Sisi222SweetSweet a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/puzzle-cu-circuit-mazeball Eu am ales acest cadou pentru prietenul meu, un copil de 8 ani de pe strada noastra, fara posibilati, care sunt sigură că se va bucura de el.;) Dacă aș primi acel voucher, l-aș folosi și pentru a-i face mai multe daruri acelui copilaș. :)

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/mini-boxa-cu-aspect-retro...E foarte tare mini boxa mi-ar trebui enorm pentru deplasari e uimitoare chiar mi-o doresc.

| Criss197 a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/lampa-luna
Acesta este un cadou foarte frumos, pentru o prietena minunata. Ii este frica de intuneric atunci cand doarme singura in camera si e noapte. In timp ce doarme i-ar prinde foarte bine aceasta lampa. Este perfecta pentru cineva ca ea si din cauza faptului ca uneori ii place sa admire cerul si luna. Ar fi un cadou perfect.

| SwizZ a răspuns:

Http://mindblower.ro/produs/astronaut-usb

Mă bate la cap de 2 luni că i-ar trebui o lampă şi cred că e cadoul potrivit la momentul potrivit, că tot se apropie sărbătorile de iarnă :)