| anonima182000 a întrebat:

Consideraţi că unele întrebări de pe TPU sunt chiar inutile și răspunsurile care se dau acestora nu îi avantajează cu nimic pe cei care pun aceste întrebări? Care vi se pare cea mai stupidă întrebare?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Care vi se pare cea mai stupidă întrebare?"
Mi-e imposibil să aleg doar una. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam eu una (probabil de 9 ani) care intreba ceva de genul: Daca am supt penisul unui baiat raman gravita? Si cineva (alta fetita de 9 ani) raspunde: Nici eu nu ma pricep, dar cred ca penisul trebuie sa intre in vagin, stai linistita. Frate, astea se discuta cu parintii, nu pe TPU.

| DataScience a răspuns:

Hmm, momentan a ta. Nu ne mai pierde timpul cu intrebari inutile, multumim.(glumesc serios)

| UnderPressure a răspuns:

Din ce zi anume?

| sofisis a răspuns (pentru UnderPressure):

Asta voiam si eu sa intreb... daca e vorba de azi sau o zi anume? laughing))

| UnderPressure a răspuns (pentru sofisis):

Se poate face un top stufos.