| gabitza_3022 a întrebat:

Nu vi se pare ca sunt prea multe intrebari inutile sau prostesti la care poti gasi raspunsul doar cautand pe google?straight face si asta e o intrebare stupida dar deja sunt prea multe intrebari stupide... unii nu le considera asa.

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Tu de ce crezi ca mi-am pus avataru asta? laughing)))) rolling on the floor))

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Exista useri care stiu sa tasteze doar pe TPU.Nu sunt initiati in a cauta informatia, nu stiu sa stabileasca un cuvant-cheie.Trebuie ajutati sa mai creasca.

| AvalohAlyn a răspuns:

Fiecare cum considera.Se pun intrebari de orice fel, din multe domenii, pentru unii sunt stupide pentru altii interesante, unii chiar au nevoie de ajutor, de aceea suntem aici sa ajutam indiferent ca se pot convinge de intrebarea lor si singuri.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Orice comunitate, clasa, organizatie, oriunde unde e o mana de oameni, exista si oaia sau ouile negre. Mai mult sau mai putin negre...
INvata sa ignori si sa te concentrezi pe scopul tau real aici.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Stiu, asa este intotdeauna.

| albastrel a răspuns:

BRo intotdeauna!

ce vrei mai? nu toti sunt ''inteligibili'' sa puna intrebari inteligente si sa dea raspunsuri la felwinking

| Sabwy a răspuns:

Nu cred, ca mai putem schimba ceva.sad

| Mwhahahaa a răspuns:

Mda, iti dau foarte mare dreptate...Si tu postand asta, ce rezolvi? Cum putem noi schimba asta? Nu putemtongue
Have a nice day!

| gabitza_3022 explică:

Eu una nu am nimic cu intrebarile lor dar ma amuza... unelehee hee altele nu le bag in seama. m-am obisnuit cu ele.si pana la urma e un site pentru intrebari si raspunsurihee hee

| eyline a răspuns:

Poate ca pe unii raspunsurile de pe google nu-i satisfac in totalitate. Poate ca au nevoie sa afle parerea altora, sa cunoasca si alte mentalitati. Nu toate intrebarile sunt stralucite si nimeni nu este obligat sa raspunda la ce nu-i place.

| Tarzan (reloaded) a răspuns:

Dupä logica ta, TPU ar trebui sa dea faliment. Din asta traiesc.Intrebari si raspunsuri. Google e un dusman big grin pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa a fost mereuwinking

Întrebări recente