| UnCorazonLocoooo a întrebat:

Consideratzi ca numele pe care il aveti va reprezinta? pe mine ma cheama elena dar tot timpul cand aud numele asta nu ma gandesc la mine, ma gandesc ca si cum ar fi un nume frumos, dar nu al meu, desi toata lumea ma striga asa...

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Pe mine ma cheama anda elenabig grinelena nu ma reprezinta deloc, dar anda dadevil4 litere, simple la fel ca mine, e un nume rar, e ca mine, mic si afurisitlaughingimi aduc aminte, cand eram in clasa intai mai era o fata care o chema anda si invatatoarea vroia sa ma strige p mine elena, dar eu nu-i raspundeam, ma faceam ca nu audbig grin

| Klara a răspuns:

Ma reprezinta oarecum, chiar mi se pare ca arat a Klara si nu mi s-ar potrivi alt nume, pentru ca m-am obisnuit cu asta happy

| NickoS a răspuns:

Da

| Caaty a răspuns:

Numele meu e Catalina. Mi se pare un nume dragut... daca este al altcuiva! De aceea parintii si prietenii imi spun Caty big grin