| anonim_4396 a întrebat:

Continuam cu intrebarile ce ai fi daca ai fi... a. Daca ai fi un semn de punctuatie? b. Un Tic? c. Un Gest? d. Un cuvant de dragoste? Argumentat e mai dragut. e. O aroma? Cautati in voi, gasiti-va si sa vedem ce iese.hee hee

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

A. Trei puncte de suspensie. Imi place misterul, uneori chiar il definesc prin comportament.
B. Muscatul buzei de jos; am deja acest tic, si imi place.
C.1. Mangaierea. Pentru ca poate durea si cand nu ar trebui sa doara si pentru ca poate vindeca mai usor decat un sarut, uneori.
C.2. Tinutul de mana. Pentru ca mi se pare unul dintre cele mai intime gesturi (depinde cu cine o faci).
D. "Ramai." (spus de obicei cu ochii)
E. Aroma dulcetii de trandafir.

13 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Punctul pe i, clipitul rar, inger pazitor, te iubesc -de 3 ori dimineata la trezire la amiaza la masa si seata la culcare-, caisa

| ioanaa a răspuns:

A. Semnul exclamarii
b. Clipitul des
c. Inclin capul, in timp ce zambesc
d. Fericire (se intelege de ce)
e. Dulce-acrisor.

pupimik
| pupimik a răspuns:

A) punctul... pentru ca imi place sa fiu franca
b) "pixuit-ul"(adica inchisul si deschisul pixului)... pentru ca sunt o zgomotoasa...si o agitata si o nerabdatoare
c) user name-ul cred ca spune destule. Daca as fi un gest...sigur as fi sarutul.
d) dragoste...pentru ca sunt dragastoasa
e) papaya ...pentru ca pot fi si dulce si amara in functie de conjunctura

| dreamerlainen a răspuns:

A. punctele de suspensie - pentru ca as vrea sa stiu de fiecare data ceea ce nu se spune.
b. o clipire
c. o imbratisare - pentru ca e un gest care la suprafata pare atat de simplu, dar care aduna de fapt sentimente extrem de complexe.
d. de lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. daca as fi un semn de punctuatie, atunci as fi ''punctul''.
b. un tic..., as fi o clipire.
c. un gest..., as fi un biletel pe care scrie te iubesc, lipit pe oglinda din dormitor. fetele o folosesc in exces, si asa as avea ocazia sa-i spun defiecare data te iubesc!
d. un cuvant de dragoste..., singurul cuvant sau cuvinte, prin care spui totul unei fete, sunt:te iubesc.insa sa vina din suflet.
o aroma? offf, capricioasa mai esti...pai as fi iasomie. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. semnul exclamarii. b. verbal c. o palma deschisa spre tine (neamenintatoare, ci doar prietenoasa, deschisa). d. si eu (recunosc ca asta e furata, dar imi place prea tare). d. busuioc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa incep iar? O sa innebunesc fetele de pe site, vrei sa-mi lesine toate in brate? rolling on the floor
P. S. Desigur tu stii la ce ma refer, ceilalti probabil nu au vazut si intrebarea de dinainte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro: eu am vazut-o si mirosea a feromoni pana la capatul pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Julian si nu era frumos? Ce-ai simti sa-ti spuna un barbat asa ceava?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A. As fi apostroful pentru ca mereu ramane ceva neterminat la mine.
b. ticul din nas cand se face ca iti ridica ochelarii(pentru ca am acest tic)
c. Imbratisare love struck pentru ca e un gest frumos de prietenie, nu doar de iubire(il pun dupa sarut)
d. Prietenie(pentru ca ea aduce un zambet acolo unde dragostea a lasat o lacrima)
e.Amarui pentru ca asa am fost mereu, am avut o trairi in viata mai amare deci ma reprezinta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro: vezi ca te pierzi! Julian e un barbat, heterosexual. Nu cred ca s-ar simti prea bine sa-i spuna un barbat ce ziceai tu acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Julian asa e. Dupa caz, femeia si desigur cu alte cuvinte fireste, ca nu s-ar mai potrivi tot alea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, incepe linistit.Innebuneste fetele... fa-le sa lesine... E ok.Am inteles ca sunt si medici pe aici pe site si vor acorda ei primul ajutor.hee heeDaca nu...gasesti si tu o solutie