| DianaIsHere123 a întrebat:

Continuaţi:
Acel moment când.

18 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Acel moment când ştiu că urmează ora de sport şi îmi să mă piş.

| Furculingură a răspuns:

Acel moment când dai cu capul de uşă
au

| Wehrmacht a răspuns:

Acel moment cand o vezi una buna la TV/pe net si n-ai nici macar cum s-o atingi...

| Pricked a răspuns:

Acel moment când RockIsMyLifeBecauseItsTheBestMusic postează o întrebare.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Acel moment cand trebuie sa iti faci temele si tu stai pe calculator in discutii interesante.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Acel moment cand am de invatat, si imi e lene.

| AtateaConditii a răspuns:

Acel moment cand saluti pe cineva cu mana si observi ca nu te-a vazut si lumea se uita la tine ca la felul 14laughing. Acel moment cand ai ajuns la destinatie si ti-ai amintit ca ai uitat ceva. Acel moment cand iti vine sa razi in momente nepotrivite. Acel moment cand te simti penibil chiar si cand nu ai de ce ( asta mai mult in cazul meu) laughing.

| Sociopat a răspuns:

...sacrifici un miel in numele lu' Azazel dar ai uitat sa desenezi pentagrama.Oh, you silly goose.

| SimonaCristina a răspuns:

Acel moment cand profesoara spune : '' Hai, cine vrea sa iasa la tabla?! '', iar tu te prefaci ca scrii, ca sa nu te scoata ( asta se intampla la mate, uneori...) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel moment când începe melodia asta :3
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=f0EQlIzPowM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel moment când măslină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel moment când atingi nirvana şi paroxismul euforiei indescriptibile când începi să mănânci. Doamne, parcă uiţi de toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești în drum spre casă, plouă și tu nu-ți mai poți stăpâni vezica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel moment cand raspunzi la o intrebare care cere continuarea cuvintelor acel moment cand.

| TheRealDaniel a răspuns:

Acel moment cand stiu ca mai este putin si terminam scoala dar ce este mai greu abia acum urmeaza.

| Didishorr a răspuns:

Acel moment cand vrei sa-ti amintesti un vis si nu poti.

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Acel moment când...vezi un ţigan.

| deeapp a răspuns:

Acel moment cand gandesti cu voce tare pe strada si nu mai esti cu nimeni si lumea se uita la tine ca la o nebuna ( mi se intampla mai ales, si uneori in autobuz laughing )