| Marii a întrebat:

Cred ca ati observat, ca la stirile sport (protv, antena. etc) vorbesc numai despre fotbal. Alte sporturi numai exista in tara asta? De exemplu de ce nu zic de un meci de volei, tenis, handbal. orice, dar numai fotbal sa nu fie. Voua va place sa vedeti numai fotbal la stirile sport? Eu una m-am saturat sa zica ce a facut Becali, Copos. si care mai sunt.

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Fotbalul este industrie de bani...Mai apar stiri din handbal, polo, tenis si baschet dar nu sunt asa dese precum cele din fotbal.

| Marii explică:

@Asya, am fost foarte atenta, seara pe protv incepe un serial si inainte sunt stirile sport si pana incepe filmul ma uit la ele si mereu vorbesc numai de fotbal si de turma lu Becali.

| Marii explică:

@andreiiiushka, nici majora nu sunt laughing Dar nu mi se pare ca fotbalul e chiar asa interesant ca sa se puna accentul numai si numai pe el.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da asa este numai de ei zic numai fotbal si fotbal oare numai sportul acesta e...

| asya a răspuns:

Probabil nu ai fost tu atenta.se vorbeste si de alte sporturi doar ca mai la sfarsit! Fotbalul are prioritate deoarece este cel mai iubit si cel mai mediatizat sport...nu numai la noi in tara ci in intreaga lume!

| bluerose a răspuns:

Din cate stiu eu, sper sa nu ma insel, fotbalul nici nu este sport, este un joc.

| christabell a răspuns:

Ai dreptate, eu m-am saturat demult, asa ca nu mai deschid tv decat daca vreau sa vad un film, in rest pot afla orice ma intereseaza pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai de asta nu ma uit eu la stirile sportive. Chiar nu stiu de ce se numesc asa si nu stiri din fotbal.

| andreiiiushka a răspuns:

laughing ai vreun sotz, care nu te lasa sa te uitzi la telenovele? sau dc esti asa suparata pe fotbal? laughing da, intr-adevar, e mediatizat si din cauza asta se vinde, nu ar fi atata audientza la alte sporturi, precum are fotbalul.ha, de aia!