| Endy22 a întrebat:

Salut!
Ce sporturi va place sa practicati?

Eu joc tenis de camp si fotbal destul de regulat. Imi place si tenis de masa, dar nu am mai jucat de multa vreme si am incercat si volei si imi place, dar nu prea am posibilitatea sa joc.

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Mi-ar place sa joc tenis dar nu am cu cine sa joc.

| Endy22 explică (pentru Lioana):

Da, in Romania este putin mai greu. In Anglia gasesti foarte repede parteneri de tenis. Daca ai putin mai multa vointa si cauti cu siguranta o sa gasesti si aici parteneri de tenis.

| Gândesclarece a răspuns:

Fotbal și handbal.

| AlexBombaRusa a răspuns:

Multe dar n-am cu cine sa joc happy. Stau intr-un sat plin de hodorogi n-ai cu cine sa joci ceva.

| Endy22 explică (pentru AlexBombaRusa):

Sunt "hodorogi" tineri sau "hodorogi" batrani?

| AlexBombaRusa a răspuns (pentru Endy22):

Hodorog=persoana batrana happy

| Andreiomul a răspuns:

Calisthenics, fotbal, poate înot, dar nu ai la dispoziție un bazin în fiecare oraș.