| EuPentruToti28 a întrebat:

Cred ca este ceva neinregula cu mine! Cafeaua si energizantele nu isi prea fac efectul la mine, in sensul ca daca dupa o jumatate de ora dupa ce le-am baut ma pun sa dorm, reusesc cu brio. Tin sa precizez ca nu sunt consumatoare de cafea sau energizante. Doar acum in sesiune am baut cateva...

Răspuns Câştigător
| bibi4v a răspuns:

Incearca sa iei energie din lucruri naturale...fructe, suc de fructe, legume, tot felul de salate. chestii naturale de contin zahar. functioneaza mai bine decat cafeaua si energizantele.

1 răspuns:
| IRemUsI a răspuns:

Si eu sunt la fel si nu cred ca este ceva in neregula.