| anonim_4396 a întrebat:

Crede cineva în blesteme?happy(Cred ca am un blestem sau ceva, nu am chef de nimic ma simt rau parca aș avea o frică în spate, imi apar unele iritatii pe corp(am una de ceva timp ca un fel de coș, sau ca o aluniță rosie dar nu e aluniță, e rosie așa si daca apăs pe ea se face albă si după revine culoarea roșie, nu știu ce e și mă sperie) am zis asta ca am citit undeva ca la blesteme apar și iritatii pe corphappy(nu prea am fost pe la Biserică in ultimii 3 ani și nici în Dumnezeu nu prea am crezut, m-am spovedit numai o dată până acum, doar ca am 17 ani, și nu stiu ce sa fac ca nu prea am chef de nimic si ma gandesc poate îs blestemathappy(( Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Multumesc mult si dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu prea cred ca se prind blestemele, plus ca ai 17 ani.Cine sa te blesteme? Poate te referi la deochi.

Te-ai gandit ca e si de la căldură, sau ca te-ai îmbolnăvit?