| alexandru1014 a întrebat:

Din greșeală mi-am rupt o aluniță roșie..aluniță este mică și roșie..nu știu cum am reușit sa o rup.
Se poate întâmpla ceva?
Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Vezi cum evolueaza, ce se intampla in zona respectiva. Daca vezi ceva neobisnuit, du-te la dermatolog.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se intîmplă nimic

| missunderstoodx a răspuns:

Du-te la doctor ca poate se infecteaza si nu cred ca vrei cancer.