| anonim_4396 a întrebat:

Credeți în vampiri? eu da vreau păreri despre vampiri adevărați nu twilight (jignirile o sa le raportez)

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Exista cu adevarat vampiri.Este vorba de vampirii energetici.Am sa ma opresc aici, daca ai vreo intrebare... spune-o.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu exista vampiri in lumea reala despre care sa-ti poti face o parere.

| missoriginal a răspuns:

Din pacate nu...
Spun din pacate pentru ca mereu mi-am dorit sa fiu o vampirita
Asta e...

| risa13morgan a răspuns:

îm culturile Maiase romane evee peste tot apare un personaj nemuritor ce se hrănește cu sânge cum au inventat aceiași creatura aceste culturi dacă nici nu stiau una de existenta celorlalți? cei care au o explicație logica sa răspundă