| anonim_4396 a întrebat:

Credeți că astăzi extrovertirea este apreciată mai mult decât introvertirea și timiditatea? Există vreo diferență, din acest punct de vedere, între vremurile trecute și vremurile noastre? Dacă da, de ce?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Raportandu-ne la numarul populatiei... iar printre acestia sunt mai multi care probabil prefera asta decat cei care nu prefera, atunci am putea spune ca da, asa este.

Dar de mentionat ca sunt si persoane care prefera inversul acestui aspect.

De ce? Tine de preferintele fiecaruia. De ce ne place portocala? Pai gusturile nu se discuta big grin

Pur si simplu, probabil cu acel gen de persoane sunt mai "compatibile" cele in cauza si rezoneaza mai bine.

| Dismally a răspuns:

Da, cu siguranta. Nu cred ca exista nici o diferenta, la fel a fost si in trecut.