| Dan a întrebat:

Credeti ca doctorii ar trebui sa faca politica?

Răspuns Câştigător
| monika_9877 a răspuns:

Nu eu cred ca un doctor nu ar trebuie sa faca politica

daca uni fac ii traba lor

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu cred ca nu, menirea lor e cu totul alta.

| Victoria a răspuns:

Eu nu vad legatura intre medicina si politica. Rolul doctorilor este acela de a salva vieti omenesti, iar al politicienilor de a aduce imbunatatiri societatii noastre.

| NoMore a răspuns:

In tara asta toti oamenii fac politica (chiar si cei care-au terminat facultati la Universitati particulare - vezi Elena Udrea), cred ca oricine are dreptul sa faca politica. Atata timp cat fac politica avocati, procurori, ingineri, profesori sau CANTARETI (Dolanescu?), FOTBALISTI sau ANTRENORI (Puiu Iordanescu?), nu vad de ce n-ar face politica si Prof. Dr. Sorin Oprescu...