| Andrei2396 a întrebat:

Credeti ca dupa ce murim ne asteapta o alta viata sau odata ce inchidem ochii nu vom mai sti nimic niciodata..nici macar ca am existat?

6 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Ce bunikmea sa te mai astepte odata mort?!
O sa putrezesti, asta daca alegi sa meri 'napoi in tarana. Punct.
D'aia, bucura-te amu de viata si pretuieste fiecare clipa la maximwinking

| sublime89 a răspuns:

Tu esti rezultatul proceselor care au loc in creierul tau. Odata ce vei muri, acele procese vor inceta, iar creierul va putrezi. Nu exista dovezi pentru o viata de dupa moarte, doar sperante umane.

| suităr a răspuns:

Mey,nu știu.Vom vedea.

| kar1GaNNN a răspuns:

Viata trebuie pretuita.
Nu se va sti niciodata ce te asteapta Dincolo.

| 16Gabriela a răspuns:

Ne asteapta o alta viata, vesnica.

| clickclicksnap a răspuns:

Fiecare cu parerea lui. In opinia mea, dupa moarte nu mai exista nimic. Blank screen. E doar opinia mea, dupa cateva cercetari... nu cred in fairy tale stories