| bianca898 a întrebat:

Credeti ca este normal ca antrenorul sa fie suparat pe tine dupa ce te ai lasat de un sport pe care l ai practicat multi ani de zile?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ar avea de ce.

suntserios
| suntserios a răspuns:

După ani de zile te ai lăsat dintr un motiv întemeiat bănuiesc, viața ta, alegerile tale.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ShaOfHatred a răspuns:

Este normal să fie supărat, doar să nu fie supărat pe tine. Tu ai adus destule mândrii antrenorului și acum probabil nu ar vrea să te piardă. Dar dacă tu pleci, este decizia ta și ar trebui până și antrenorul să te susțină în așa alegere.

| mont a răspuns:

Depinde, in unele situatii poate fi normal, daca a investit mult timp si resurse in tine si brusc te-ai lasat fara motiv da.