| RappK a întrebat:

Credeti ca in generatia urmatoare.adica viitorilor nostri copii vor mai exista oamnei cu gandire comunista?happy...(asta pentru ce`i care nu au copiibig grin)

8 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Orice este posibil...

| Klara a răspuns:

Inca il avem pe Ceausescu in sange... deci... da, vor exista. Si inca multilaughing

| Butsilee a răspuns:

Cu siguranta nu laughing cel putin asa gandesc euhappy

| StaRmAgiC a răspuns:

Depinde.
Eu zic ca da.
1 la un milion tot o sa fie acololaughing
Nu exista perfectiune

| betty17 a răspuns:

Eu cred ca viitorii copii care vor forma societatea nu vor mai fi asa de comunistibig grin

succes

| Nic a răspuns:

Sigur ca da, deja se intampla. O sa se ajunga ca cei care contesta inceperea vietii sexuale de la 13-14 ani sa fie considerati comunisti.Si asta datoritei generatiei care urmeaza cu telefoane mobile din clasa a 2 a si cu filme porno pe internet happy

| loundy a răspuns:

Am mai supus asta o data. Ar fi bine sa vina la putere cineva cu idai comuniste(pe care nu le mai confundati cu regimul Ceausescu) Ar fi bine pentru ca viata nu ar mai fi asa grea pentru ca comunismul implica egalitate pentru toti ceea ce ar fi ideal. Si nu am 60 de ani am doar 16 pentru curiosibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper din tot sufletul sa aiba o minte deschisa, sa nu aiba privirea numai inainte, sa se mai uite si in parti.