| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in seara asta la concertul Madonnei oamenii se vor uita la ea sau vor fi mai interesati de ceea ce este pe cer, avand in vedere ca cei care traiesc acum nu vor putea sa vada evenimentul inca o data? Daca nu stiti ce veti vedea in noaptea aceasta pe cer cititi aici http://it.moldova.org/......2-rom.html

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Madonna? Vreau si eu sa o ating!

nony
| nony a răspuns:

Flav. vrei sa o atingi.hee hee.la sentimente?

| inna a răspuns:

Vezi, de aia nu m-am dus eu la concert laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca se vor uita la Madonna! Dupa cati bani au dat pe bilet nu isi permit sa se uite la stelehappy

| Bianca_4346 a răspuns:

Pe madonna o vor ascuulta iar la marte ei se vor uitalaughinge clar... vor avea ce face

| dadaaaaa a răspuns:

Ce am inteles eu din asta? nimic.deci totusi va fi sau nu pe cer maine ceva? apropo astazi e 26 august nu 27.mai uitatziva in calendar

| cd92 a răspuns:

Andra966 27 august ora 00.30 inseamna in miercuri spre joi adica in seara aceasta

| meioana a răspuns:

...probabil...cu un ochi se vor uita la Madona...si cu un ochi la cerlaughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor...precum sp si andra996...azi e 26...nu 27:-|:-|:-|...