| diana5 a întrebat:

Credeti ca in sezonul 3 din sonny si steluta ei norocoasa chad si sonny o sa se impace? Eu sper ca da. Dar voi?

Răspuns Câştigător
| AlyGreenEyes a răspuns:

Disney iubeste finalurile fericite deci mai mult ca sigur Chad si Sonny o sa se impace.Nu stiu nimic despre sezonul 3 dar toate cuplurile Disney mai cunoscute care s-au despartit peste un sezon isi dau seama ca nu pot sa stea foarte mult despartite.De exemplu in "The Suite Life On Deck Bailey" si Cody dupa ce devin un cuplu si se despart in "Break-up In Paris" se impac in "Twisted 3" dupa ce toata audienta a fost data peste cap.