| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Jeff Hardy se poate intoarce in WWE? Sau poate in TNA? Eu vreau :X Jeff Hardy 4 Ever :X

72 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si eu vreau big grin mi dor de el crying de cand nu l-am mai vazut. ah. de sariturile lui extremebatting eyelashes sadcrying. nu stiu daca se va intoarce. doamne ajuta! amin!winkinghee hee

| Alice_2134 a răspuns:

Wwe s-a suparat asa tare pe el ca s-a dus in tna incat l-au scos de la WWE Alumni

Răspuns utilizator avertizat
| alexxa a răspuns:

In prezent activeaza in TNA, a semnat un contract cu ei de 100 de aparitii...nu stiu daca se mai intoarce in WWE pentru ca, spre deosebire de cei din TNA, ei nu accepta consumul de substante interzise sau traficul. Sper sa se intoarca in WWE big grin...nu am mai vazut de mult un "Wishper In The Wind ":X:X

| Insurgent a răspuns:

E in TNAhappy:d, dar de abia astept sa il vad in wwelove struck

| Insurgent a răspuns:

Jeff Hardy este in tna, zvonurile cum ca el a renuntat la wrestling nu sunt reale, nu mai are atatea aparitii in tna deoarece vince vrea ca el sa vina in wwe, daca jeff nu v'a veni la summerslam, v'a veni in sezonul 2 din nxt
happy

| Andreyutz a răspuns:

Frate si eu si cam toata lumea speram ca zvonurile sa fie adevarate si sa se intoarca la Royal Rumble 2010 JeFf HaRdY 4EvEr!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

DA, ca poate sa o faca cum a facut-o The Miz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu a vrea sa sa intoarca JEFf il iubesc mult si mie imi plac salturile lui extreme mai ales SWANTON BOMB miscarea lui de fineal sau TWIST OF FATE doamne adul inapoi cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu de mai poate intoarce in wwe pentru ca nu-l mai lasa MR MECMEN

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeff hardy please back in rau, I miss you I love you, please back in rau! jeff hardy is the best!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca se v-a intoarce.De fapt...sper! FaN 1* JeFf HaRdY! Oricum se va intoarce si ii va snopi fundul lui CM PUNK! Nu-i asa?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori din tot sufletul ca jeff hardy sa se inteoarca in wrestling si sa fac echipa cu john cena si rey mysiterio

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori ca jeff hardy sa se intoarca in wrestling si sa faca echipa cu john cena

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca se va intoarce dar nu in tna ci in smakc down. el va avea o intrare spectaculoasa la royal romble si va intra ultimul la royal. deci nu piardeti royal romble daca vreti sa-i vedeti intrare spectaculoas si reintoarcerea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se va intoarce la Royal Rumble! I love You Jeff!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sunt fan nr 1 te rog dumnezeu fa ca jeff sa vina inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il vreau pe jeff inapoi in wwe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate JEFF a semnat contractul cu TNA macar bine ca s-a intors... apropo stie cineva pe ce post se difuzeaza TNA? spuneti-mi si mie! va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate antoarce an wwe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeff please back in rau! please, I love you

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

An wwe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeff a facut contract cu tna dar se va inoarce in wwe la royal rumble sau in wretlemania 26 i love you Jeff Hardy. Ei baieti Hardy ii in wwe adica Jeff ii in Matt acum Hardy boys sau Intors.Il vreau inapoi pe Jeff in wwe te rog Doamne.Sunt fanul tau nr 1 Jeff.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dah, se zice ca se intoarce la royal rumble""

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca jeff sa se intoarca inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa se intoarca i miss you jeff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un mare fan a lui Jeff Hardy si doresc din tot sufletul sa s intoarca in WWE dar mai intai trebuie sa lupte in TNA pentru a putea sa se intoarca in WWE. Ador salturile, manevrele modul de a intra in scena si ii doresc sa i-a centura greilor din tot suflrtul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu as vrea sa se reintoarca pentru ca el era foarte spectaculos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este in TNA a semnat un contract provizoriu... verificati daca nu ma credeti www.TNA.com sau ceva de genu nu stiu cauta-ti voi