| radugeorge25 a întrebat:

Credeti ca miley cirus se drogheaza?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Da. E evident.
A aparut pe net un filmulet cu ea in timp ce fuma salvie.
Chiar si tatal ei a recunoscut ca este extrem de dezamagit de Miley.
Citeste mai multe aici:
http://www.evz.ro/......15378.html
Si aici e filmuletul:
http://www.tmz.com/......h-montana/
Bafta!

8 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Da, normal. Au si doavada!

| forever4you a răspuns:

Asta am auzit eu una nu stiu ce sa zic dar nu mar mira pentru ca in ultima vreme ei multe chestii i se par cool cum ar fi sa se drogheze, lezbianismul si altele ma uit acum la nepoata mea de 7 anisori ce mooooooooarta'i dupa hannha montana a ei...

| ChocaholicBi a răspuns:

Da. Aceseaza acest site si poti vede un videoclip unde Miley consuma salvie. Tatal ei a declarat pe contul sau de twitter ca e foste dezamagit de ea si ca e peste puterile lui - http://www.tmz.com/......h-montana/
Imi pare rau de tine daca esti fan! Funda?

| Alexysa a răspuns:

Nu

| Alexysa a răspuns:

Nu se drogheaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am vazut intr-un ziar ca spunea ca sa drogat deci da miley cyrus s-a drogat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma se drogheaza am vb cu ea pe mess, si ce a fost deprimata de atatea probleme
si nu a fost constienta de ceea ce a facut dar ii pare rau si regreta foarte mult,
iar voi " fanii " care spuneti ca o iubeati cum demonstrati, acum in situatiile astea grele ar trebui sa o sustineti
dar voi mai tare o jigniti cu fel de fel de intrebari si cu enunturi de genu asta
" am iubit-o pe hannah dar acum o urasc " cum credeti ca se simte ea
ca toata lumea o crede o drogata, voi in loc sa o ajutati mai rau ii faceti,
rusine celor care iau fost"fani" si acum spun ca o urasc!

| myrab3la_4006 a răspuns:

Bai...io nu vreau sa barfesc dar am vaz l tv un articol in care ea se drogasad