| FunKesha a întrebat:

Credeti ca e adevarat ca miley se drogheaza?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare pasăre pe limba ei piere!
Sunt multe staruri care fac apel la acest "artificiu".
Pa, pa.

11 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

E adevarat.Cu toti trag un fum, chiar si de curiozitate.

| corina977 a răspuns:

Este adevarat.si pe internet au aparut niste videoclipuri cu ea cand se droga si niste poze.chiar m-am amuzant pe cinste cand am vazut'o pentru ca nu'mi place cum canta si plus ca ea canta niste melodii fara noima...si isi face ea niste melodii din'alea extra-mega-ultra super ca sa para ea cea mai tare... dar de fapt nu stie nimic despre muzicaa

| Ingerash a răspuns:

Da, ddin pacate Myley a devenit o mare pitipoanca si o curva! Imi cer scuze fanilor dar spun adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...deoarece au aparut sh unele poze cu ea drogandu sesadtrist nu? au aparut in revista bravo girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e... dovada p twiter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...:S da sper ca nu esti fana inebunita

| EricaxD a răspuns:

Eu asa cred...am vazut si la tv filmare si intr-un ziar tongue tentatia...straight face

| twilight98 a răspuns:

Dap deoarece au aparut sh unele poze cu ea doganduse in mai multe reviste printre care si bravo girl

| JackSelgadoHD a răspuns:

Da, e adevarat ca tu pui intrebari tampite?

| marina_7668 a răspuns:

Nu este adevarat sunt doar mite.
dar la 18 ani se casatoreste ea a spus ca vrea o fata si un baiat
nu e adevarat ca se drogeaza bine ultimele ei melodii au fost...na mai "turbate"intre ghilimele da nu e fiind ca ea este o fata buna si vrea sa faca o impresie si mai buna dar nu-i iese face melodiile astea fiind ca asta le place celor mai multi fani si ca sa aiba din ce mai mai multi se poarta ciudat si blah blah blah...
ea este o fata buna
sper ca te-a motivat tongue