| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Credeti ca o sa dispara vreo data tara asta de rahat si poporul asta needucat si nesimtit care pune botul la toate prostiile de pe fata pamantului. Nu spun asta din dusmanie s-au rautate spun pentru ca asa e si ca e din ce in ce mai rau cu fiecare an care trece, aici copii nu au nici un viitor trebuie mereu sa ne chinuim pentru a realiza ceva in viata asta. Generatiile astea care vin din urma ma cam sperie cred ca sunt mai reci ca cei de acum. I-am auzit pe multi spunand ca generatiile sunt tot mai proaste si ca o sa ajungem mai rau ca in vestul salbatic chiar si acum e rau. Nu stiu ce sa zic viata aici e de rahat nu te poti bucura de nimic, a devenit totul un chin aici rezista numai cei puternici.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Se va educa si poporul nostru odata si-o data.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce e trist vine din partea fetelor, alea care arata bine si isi urmaresc interesele in loc sa stea cu unu si sa traiasca impreuna...

| Laura a răspuns:

România chiar nu stă rău ca nivel de trai. Dacă ai o facultate nu-i greu deloc să îţi găseşti un loc de muncă decent. Şi poţi şi fără, sunt nenumărate lucruri în care poţi investi. Am mai zis-o şi-o mai zic, viaţa e exact cum ţi-o faci. Dacă te limitezi la un salariu minim pe economie, normal că nu-ţi va fi bine şi nu te vei putea bucura de nimic. Nu înseamnă că nu ai şansa la un viitor bun. Nu o lua ca pe o jignire, că nu asta intenţionez, dar nu ştii să scrii corect, ce pretenţii poţi să ai?