| elasexygagica a întrebat:

Credeti ca parasuta de mihaela radulescu merita titlul de doamna de poveste? eu spun ca in nici un caz. Eu spun ca Andreea Marin este cu mult superioara ei.

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Andreea Marin e mai tanara,mai frumoasa,mai draguta, are tot ce vrei, spre deosebire de fosila aia de Mihaela Radulescu.

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Andreea Marin? Cred ca glumesti.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Andreea Marin nici nu se compara cu Mihaela Radulescu. e mult mai frumoasa si inteligenta.

| misu a răspuns:

Esti mai parasuta decat ele...

| Astaeparereamea a răspuns:

De ce numai una sa fie parasuta ca doar amindoua este moldovencebatting eyelashes