| Atti12 a întrebat:

Credeti ca scolile se vor deschide 100% dupa starea de urgenta? Sau se va extinde starea de urgenta inca 2-3 luni de acum inainte?

13 răspunsuri:
| kevin9 a răspuns:

Daca nu se unesc oameni sa se revolte se va mai extinde cu siguranta.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Sa se revolte impotriva virusului?
Te duci si tu la protest antivirus?

| kevin9 a răspuns (pentru suntserios):

Nu-mi mai raspunde la comentariile mele te rog, ca esti redus. Sa se revolte omenirea impotriva celor care ne conduc si isi bat joc de noi cei mici, cei de rand.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Statul nu isi bate joc de tine. Statul te apara de propria prostie. De aia au apărut regulile de circulație. Pentru ca oamenii nu au fost capabili sa intelegea de vorba buna iar statul trebui sa ii apare cu forța, nu de alta dar sunt multi prosti care ies la iveala acum si na vor revolte, viseaza conspiratii samd

| kevin9 a răspuns (pentru suntserios):

Gandesti prea marunt, ti-am mai spus. Nu te mai baga in seama cu mine. Te si rog frumos

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Pai vad ca tu gandeste mare. De i cine si ce pune la cale. Sau teoria conspiratiei la tine s-a oprit la niste rahaturi citite pe ici colo si acolo te ai oprit ca nu ai reusit sa procesezi logic mai departe informația.

| kevin9 a răspuns (pentru suntserios):

Uite de aia nu fac eu nimic pentru tara asta, ca ma gandesc ca sunt multi limitati ca tine si ca as face degeaba. E belea cu voi, oare si stramosii nostri aia de li se spunea Dacii tot asa prosti erau? Sau de unde te tragi tu? Cumetre nu vreau sa ma aprind ca nu-si are rostu, da stai departe de a da sfaturi ca esti vechi si umil si jos si un terminat si hai pa

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Deci cine si ce pune la cale? Poti gandit macar un raspuns la asta? Duce mintea ta atat macar?

| kevin9 a răspuns (pentru suntserios):

Nu vreau sa te haladesc ca nu meriti. big grin

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Aha, deci 0 argumente. Ai copiat ceva si argumentarea te a batut.

| kevin9 a răspuns (pentru suntserios):

Nu trebuie sa stii tu toate. Eu trebuie sa fur de la tine, nu tu de la mine tongue

| Violleta2022 a răspuns:

In "starea de urgenta" nu se deschide nimic!
Scolile se pot deschide peste 3-4 luni, din pacate, fiindca pandemia din Romania a luat amploare, cazurile se inmultesc exponential si nu se va termina prea curand.
Daca toata lumea ar sta in casa macar 1 luna, pandemia s-ar stinge si totul a reintra in normal, dar oamenii nu asculta, ies afara, iau virusul, vin acasa si-si imbolnavesc familia si cazurile se inmultesc.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru kevin9):

Pai zi ca esti troll ieftin.