| versavia a întrebat:

Credeti ca (zodiile, astrele) ne influenteaza starea de spirit?

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Nu, starea de spirit nu, doar caracterul(desi in multe cazuri caracterul cuiva-de altfel si al meu nu se potriveste mai deloc cu astrele si horoscopul zodiilor). Fiecare persoana are caracterul ei si modul ei de a fi, viata nu trebuie influentata de nimic si de nimeni, pur si simplu trebuie sa faci ce iti place pentru ca poti sa o faci si fara sa scrie asta undeva.Sunt persoane care se lasa prea influentate de zodiile astea si nu mai au o viata "proprie", dar fiecare este asa cum a fost lasat, nu poate fi schimbathappy

4 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Nu credbig grin

| Contrast a răspuns:

Primul care poate influienta starea ta de spirit esti chiar tu!
Ce nu lasi sa te atinga, nu te poate influienta, si in ce nu crezi nu te poate atinge!
Dar daca tu vrei sa crezi in ceva ce te influienteaza pozitiv sau te binedispune, poti sa crezi in ele ca iti pot influienta starea de spirit!

| hominid dreak a răspuns:

Astrologia este o prostie straveche nascuta de mintea nebuna a catorva babe preistorice ce aveau o pregatire profesionala incerta in acest domeniu,"stiinta"ce prosteste mintea milioaneloc de tineri civilizati ai sec. XXI

| MrLentziu a răspuns:

Pai depinde, numai daca crezi ce spune despre ele te influenteaza!happy