| Crisstina a întrebat:

Credeti in Deja Vu sau vise premonitorii?

5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Da eu cred in Deja Vu u?

| Annd a răspuns:

In vise premonitorii, pentru ca mi s-a intamplat.

| Muzză a răspuns:

Nu ma asteptam sa spun asta dar, da. Insa cred doar in convingerile mele pentru ca doar despre convingerile mele pot spune ca sunt sigura.
De ex. am avut odata un vis ca ne fusese schimbat profu' de istorie si la doua zile ne-a fost schimbat!
Iar Deja vu-ul pot spune ca-l intalnesc destul de des, de cele mai multe ori fara sa-mi dau seama de unde vine.
Mi se pare chiar frumos, nu mi s-a intamplat sa traiesc ceva urat pe urma unui deja vu sau a unei premonitii.

| Gabonne1982 a răspuns:

Da,cred.Chiar am avut asa ceva.Important este sa stii sa le citesti mesajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce se intampla, da.Cred in toate fenomenele psihice, deoarece exista si mi s-au intamplat(unele). Sunt doar iluzii.