| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre vise a? >:

Răspuns Câştigător
| Enma a răspuns:

Ca sunt inventii ale subconstientului nostru pe care ni le imaginam dupa viata noastra in functie de aceasta avem vise si cosmaruri dar de multe fiind realisti in visele noastre multe dintre ele cu putina atentie chiar se inatampla si fara sa ne dam seama laughing

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Parerea mea e ca sunt ciudate big grin big grin

| Criiiiiiiis a răspuns:

Visele iti coloreaza viata cate`un pic.
In copilarie erai foarte bucros cand visai [ ceva frumos ].

| Enma a răspuns:

Ca sunt inventii ale subconstientului pe care ni le imaginam dupa viata noastra in functie de aceasta avem vise si cosmaruri dar de multe fiind realisti in visele noastre multe dintre ele cu putina atentie chiar se inatampla si fara sa ne dam seama laughing