| RAY a întrebat:

Credeti in iubire adevarata?

Parintii. Prieteni sau dusmani?

Ce model in viata aveti?

Ce varsta intelectuala ti-ai da?

Mai stii sa fii copil?

Vrei sa fii sau sa pari?

Daca moneda nationala ar fi "fericirea", cat de bogat ai fi?

Daca ai sti ca maine mori care este primul lucru pe care ti-ai dori sa il faci?

Ai schimba viata ta cu alta, stiind ca e o tragere la sorti si ca nu poti sti cum va fi pe urma?

Preferi calea usoara si sigura sau cea grea dar meritorie?

Treci prin viata sau o traiesti?

Ce-ai alege intre a pierde toate amintirile pe care le ai pana acum sau a fi incapabil sa iti mai faci amintiri de acum inainte?

Care e lucrul pe care il faci mai bine decat toti ceilalti pe care ii cunosti?

. Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste?

Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? Ce o face atat de speciala?

Cel mai bun lucru la tine.

Care e primul lucru care il faci cand vezi un baiat/fata frumoasa

Spuneti-mi niste titluri de filme sa le vad si eu.

Cu cine ai vorbit ultima data la telefon?

. Cand te-ai simtit cel mai prost in viata ta?

Ai plansvreodata foarte foarte tare? Ce te-a facut sa plangi?

O parere despre lumea noastra de azi

Ce te face sa te simti cel mai fericit din lume?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ai servici sau esti somer? Cu timpul viata devine din ce in ce mai monotona. De multe ori imi zic ca viata e un rahat dar am noroc ca mai am parte de niste privilegii care ma fac sa ma simt bine

| RAY explică (pentru mgtow):

Pfa,cu tehnologia asta nu e de mirare, inainte pe vremea mea oamenii nu se plangea de multe probleme, azi uni plang ca nu au primit un like sau ca nu au facut selfie ca s-a descarcat bateria, mai vad copii de 12, 13 ani obezi

| Freya1 a răspuns:

Da.Cel putin din partea mea.
Parinti.
Nu am.Dar daca as avea ar fi sigur unul puternic.
Cred ca am o minte destul de marura.
Da stiu sa si copilaresc.
Sa fiu.
Mai am pana la mileardara.
Sa ma intalnesc cu cineva cu cine am zis ca nu o sa ma mai intalnesc.Sa spun parintilor niste lucruri pe care nu le-am spus pana acum.Si in ultima zi sa chem la mine 3 persoane pentru am elibera sufletul de ceva ce probabil o sa tin ascuns pana mor.
Da
Usoara si sigura.
Am traito la maxim.
Sa le pierd pe alea din trecut.Asa as putea sa imi fac linistita altele.
Sa scriu, nu ma refer la corect ci la pareri, sfaturi, povesti.
Sa ma intalnesc cu cineva.Nu pot.Sa imi iau o casa, nu am bani.
Sunt multe.De la pantaloni peste fusta ce mi dadea bunica atunci cand stateam si faceam chiftele din lut, la cand stateam pe prispa casei si cantam in timp ce coseam pe panza floricele desenate de bunica, la cand ma ducea tata la suc si strad sau scoala, la cand am strigat pe camp ca m-a muscat o furnica de puta cand m-am pus pe un musuroi laughing.De ce? Pentru ca sunt frumoase.
Nu stiu.
Nimic.
.
Iubitul.
De multe ori.
Iubirea, parintii
Una proasta.
Iubbirea, linistea.

| RAY explică (pentru Freya1):

))))))))))))))) misto, asa te vreau ai umor

| raMLesS a răspuns:

"Credeti in iubire adevarata?"
Da + Nu = Du, raspunsul final Du.

"Parintii. Prieteni sau dusmani?"
Eu

"Ce model in viata aveti?"
Pe tine

| raMLesS a răspuns (pentru raMLesS):

Stai ce, eu am raspuns la toate intrebarile, ce se intampla cu site-ul asta?

| RAY explică (pentru raMLesS):

Pacat nu putem vedea ce ai de spus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
Niciuna.
Eu.
Rămân la vârsta mea.
Să fiu, dar uneori ești nevoit să pari.
Praf și pulbere.
Sa merg intr-un cimitir.
Nu.
Aia imposibilă.
Plutesc prin ea.
Să le pierd.
Îi înțeleg pe ceilalți.
Să port un halat alb.Nimic.
Un accident, cineva a ars la propriu și încă o face la figurat.
Ochii.
Depinde unde mă aflu.
-
Un prieten.
Nu știu.
Da. Durerea.
Minunată.
Nimic deocamdată.

| CharmingCryCake a răspuns:

1. poate, dar totul e trecător...
2.depinde de situație
3. modelul e celălalt eu pe care mi l-am creat
4. 10 ani, serios vorbind
5. cum ziceam la 4 și deci mereu îs un copil și unul tâmpit rău
6. să fiu, ce rost are să par, n-are niciun farmec
7. pfff, aș trăi în canale cu toți aurolacii, mâncând "sandviș cu aer comprimat"
8.hmm, nu m-am gândit, probabil va fi ceva spontan
9. încerc s-o modelez pe asta și nu prea-mi iese.
10. ceva între
11. cu trăitul și trecutul, la fel, ceva între
12. să pierd tot, oricum nu am avut multe
13. să pierd vremea făcând nada
14. îs multe lucruri pe care aș vrea să le fac, mă împiedică felul meu de a fi
15. habar nu am, nu-mi mai aduc aminte și d-aia nu a fost atât de specială încât s-o țin minte
16. înțelegerea și faptul că ascult oamenii cu mare plăcere, cred...
17. nimic, ce aș putea face?
18. Kidulthood 2006, Vegas 2009, Perfect Sisters 2014, Haute Tension 2003.
19. cu un precen
20. tot timpul
21. daaa, căci credeam că suntem pe aceeași pagină și se pare că nu.
22. e de rahat
23. băutura și țigările.

| utilizator97 a răspuns:

Ai fost dat afara de la munca de postezi asta?

| RAY explică (pentru utilizator97):

Ai cazut in cap pe tastatura cand mi ai scris asta?