| LordBolton a întrebat:

Credeti in "oameni umbra"? dar in fantome?

3 răspunsuri:
| Lorenuta2000 a răspuns:

De oamenii umbra n-am auzit in viata mea, dar cred ca totusi exista toate fiintele astea stranii. De exemplu, o colega de-a mea si prietena ei au vazut un dracusor mic si negru dansand la fereastra unei drogate, iar verisoara unei alte colege a facut chestia aia cu Bloody Mery la miezul noptii si tot ce mai trebuia si oglinda a ramas neagra, asa ca a trebuit sa o schimbe. In concluzie, nu poti sti niciodata ce ciudatenie iti va iesi in cale.

| LordBolton explică (pentru Lorenuta2000):

Cica arata negru ca niste umbre doar ochii sunt deschisi la culoare daca nu sti despre ei uitate pe net, creaturile astea sunt chiar ciudate

| Lorenuta2000 a răspuns:

Prefer sa nu ma uit. Maine am teza la romana si nu-mi permit sa nu dorm la noapte. Dupa ce am auzit povestea cu dracusorul abia am putu dormi, dar o sa ma documentez in vacanta.