| Narfundo a întrebat:

Credinta are un rol in viata ta? Mai esti credincios/a cu adevarat?

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Oarecum.Eu sunt foarte confuză în privinţa asta şi pot spune că nu sunt de nicio parte. Însă...cred în Dumnezeu.Nu îmi explic cum, dar cred. Însă nu sunt foarte credincioasă. Cred şi atât.

| andrei a răspuns:

Aincer un pic

| idontknow a răspuns:

Evident, pentru mine are foarte mare importanta, sunt o persoana credincioasa.de multe ori la nervi mai spun ce nu trebuie si dupa imi dau seama ca nu ma ajuta cu nimic nervii si tot eu strang energie negativa!

| idontknow a răspuns:

Evident, pentru mine are foarte mare importanta, sunt o persoana credincioasa.de multe ori la nervi mai spun ce nu trebuie si dupa imi dau seama ca nu ma ajuta cu nimic nervii si tot eu strang energie negativa!