| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Cu ce ai asemana "viata"? de >ce?:big grin

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cu un tren. Uita-te la prezentarea asta : http://www.youtube.com/watch?v=zH6VtKJxfn8.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

As asemanao cu un pom fructifer, care trece prin toate anotimpurile.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ca un trenulet din parcul de distractii...si cu urcusuri si cu coborasuri big grin

| Farcas a răspuns:

Eu cu un muntehappy
Cu urcusuri si coborasuri

| marry a răspuns:

Cu...culorile alb si negru...nu esti mereu fericit(alb) dar nici mereu trist(negru)... poti fi si intre (gri) big grin

| scarllet a răspuns:

Eu as asemana viata cu un labirint...big grin
cu cat inaintezi cu atat te gandesti pe unde sa o iei si uiti pe unde ai trecut.

| BlueDreams a răspuns:

As asemanao cu un trandafir.Cat e tanar miroase frumos si este absolut superb, dar pe masura ce timpul trece imbatraneste exact ca un om deci viata se scurge.

| Anna :) a răspuns:

As asemana-o cu o clepsidra.big grin