| bradysandro a întrebat:

Cu ce autobuz pot ajunge la iulius mall din timisoara daca ma aflu in piata700 sau piata iosefin

1 răspuns:
| AldanaBlue a răspuns:

Stiu ca din piata 700 poti lua autobuzul 18 (linia 18) nu stiu sigur unde opreste, dar oricum f aproape de Mall. Intrebi in autobuz la ce statie sa cobori ca sa fi cat mai aproape de Mall, chiar si pe sofer poti sa il intrebi.
Din iosefin de unde mai exact te intereseaza?

Ai aici un link si vezi toate mijloacele de transport din Timisoara, rutele pe care circula si orarul :

http://www.timisoreni.ro/info/informatii_utile/Autobuze_Timisoara.html