| cata_5027 a întrebat:

Cu ce haine ar trebui sa ma imbrac pentru a iesi in evidenta la un concurs cu public? (mentionez ca sunt BAIAT). Si daca as participa... la o proba de talente... ce as putea face sa fie mai special?

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Buna cata. Nu cred ca este necesar sa impresionezi prin felul in care te imbraci participand la o proba, o preselectie. Fiecare persoana are stilul lui personal de a se imbraca sau a-si face frizura. Te imbraci cum stii ca te caracterizeaza, fi natural, fi in pielea ta si cred ca este suficient. Talentul trebuie sa te evidentieze nu stilul vestimentar.happy Succes si sper sa reusesti ce iti doresti. Pup.
nana

1 răspuns:
| cata_5027 explică:

Dahappy mersi