| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce lucruri va puteti mandri la varsta voastra?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca n-am burta si chelie.

serios vorbind, ma mandresc ca nu am fost influentat de altii facand anumite lucruri impotriva vointei mele si ca am acumulat destula experienta de-a lungul vremii, e loc de mult mai bine si voi mai acumula, sunt multumit de mine pana acum.

| rapandula a răspuns:

Mentalitate

| Pnin a răspuns:

Ca faptul ca nu m-am lasat influentata de prietenii de la 19 ani si m-am dus la facultate in timp ce ei frecau menta acasa. Acum ei lucreaza in comert in timp ce eu am calatorit o gramada cu scoala, cu proiecte, cu delegatii cu job-ul si am un loc de munca unde ma distrez si cu care nu mi-e rusine. O singura fosta prietena a avut curajul sa-mi spuna ca a gresit atunci fata de mine cand imi zicea ca imi pierd timpul, ca nu am viata... s-a intors roata. Restul traverseaza cand ma vad pe strada laughing)0)0

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ma mandresc cu faptul ca sunt diferit fata de cei de varsta mea, ma mandresc cu modul meu de a gandi si de a actiona in anumite situatii. Pot sa mai zic ca am ajuns in locuri in care altii le vad doar la televizor ( Afganistan), am facut lucruri considerate imorale dar care mi-au adus o avansare si titlul de "criminal" in cadrul unitatii mele, am fumat trabuc cubanez 100%, am gustat ( nu beau de fel ) Jack Daniels original 100%, jucat carti pe lazi de munitie si ii uscam pe ofiteri de bani si se uitau urat la mine si multe alte chestii... Nu am acum starea necesara sa-mi aduc aminte si sa le povestesc