| BiancaSweetGirl a întrebat:

Cu ce medii s-a intrat anul; trecut la urmatoarele licee?(la profilurile mate-info si stiinte ale naturii):
1. Zinca Golescu
2.I.C.Bratianu
3.Alexandru Odobescu
Si cei care stiu as vrea niste impresii...care ar fi mai bun sau cum vi se par voua

Funda!big grin

Răspuns Câştigător
| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Zinza : - stiinte ale naturii :9.12
- mate-info : 9.19
Bratianu:-stiinte ale naturii : 9.17
-mate-info:9.32
Odobescu:-stiinte ale naturii : 8.85
- mate-info:8.79
Eu am intrat la Zinca la stiinte ale naturii :X big grin si mai am o colega care a intrat la Odobescu dar e la stiinte sociale.Mi se par destul de bune toate big grin. U la care ai intrat? big grinbatting eyelashes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat