| denisinho32 a întrebat:

Cu cine semeni mai mult? cu mama sau cu tata?

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu bunicul.Sufletul e identic.La infatisare nu seman cu niciunul, ei sunt frumosi euoh go on

| Silvia a răspuns:

Cred că cel mai mult semăn cu mama.Cu toate că fizic mă asemăn mai mult cu tata, caracterul meu e acelaşi în mare parte cu al mamei mele, şi consider că asta contează mai mult.

| Malvina24 a răspuns:

La caracter cu tati, mai rusinoasa uneori si de asemenea sunt inalta si slaba ca el mami e mai scunda si mai plinutza, cu ea seamana soramea.

| User a răspuns:

"Vai, semeni leit cu taica-tu"
"Vai, semeni leit cu maica-ta" straight face

So... ce sa mai cred?! laughing

| fluturas a răspuns:

Cu tata si fizic si la caracter happy

| clauss a răspuns:

Cu tetea

| LostInDreams a răspuns:

Cu tata, dar vocea o am pe a lui mama, la fel si comportamentul in mare partehappy

| Alina0491 a răspuns:

Seaman cu mama, fizic, comportamental. toata`s ea

| TheToxicNightmare a răspuns:

Oooo, cu tata laughing

| Adina a răspuns:

Putin din fiecare :]

| Meryem027 a răspuns:

thinking Mama mea e blonda cu ochi albastrii si eu sunt bruneta cu ochii negrii. laughing Eh, deci cu tata. :p

| oanawww45 a răspuns:

Cu mama big grin

| moriordie a răspuns:

La fata cu mama, la cum gandesc tot cu mama, si la cum ma port cu tata

| BucatăDeTort a răspuns:

Probabil cu tatahee hee, da' nu cel trecut in certificatu' de nastere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nici1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu aman2

| ADYTZA_7398 a răspuns:

Tatatongue