| georgy_7464 a întrebat:

Cu multi ani in urma am vazut un film la tv in care toata actiunea se desfasura intr-un liceeu in care 3 profesori era cyborgi.Mai tine cineva minte cum se numea acel film?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Class of 1999 este filmul care îmi vine în minte, ar mai fi The Faculty dar acolo erau extratereştri.

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

"era" cyborgi? Of Dumnezeule mare tongue

| Aly_8868 a răspuns:

Daca spui si ce inseamna cyborgi poate reusesc sa iti spun ce film era.

| georgy_7464 explică:

Erau normal, nu-mi spune ca tu niciodata nu ai gresit si cauza grabei?