| Roki21_5267 a întrebat:

Cui i-a placut veveritele vesele de la romani au talent? cel mai tare comment primeste fundahappy

Răspuns Câştigător
| oanaoana63 a răspuns:

Uoa au fost criminali rolling on the floor)) deci mai ales cand au dansat belly dance rolling on the floor) deci pana la urma romanii au talent!

3 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Le-as lua la mine acasa sa le fac nevestele mele da imi e ca ma da mama afara cu tot cu ele + ca, daca e sa facem un menaj a qatro imi e ca nu o sa fie nici o pasarica laughing))
Da le sta bine impreuna zau happy

| anyska a răspuns:

Nu trebuie sa fi tocmai talentat sa faci asa ceva dar au fost foare amuzant/e laughing). Trebuia sa se numeasca Romanii au simtul umorului tongue!

| Lovely_6403 a răspuns:

Ooo au fost super amuzanti. Se inscriu bine la categoria Romanii Au Amuzament cam cum a zis Anyska. Am ras mai ales de aia care era Lady GaGa. :d rolling on the floor A fost tare faza