| xXPsychO983 a întrebat:

Cui ii place Halloween-ul? (chiar daca nu este sarbatoare romaneasca )

Răspuns Câştigător
| MAndreea99 a răspuns:

Mie imi place Halloween-ul chiar am dat si o petrecere (mai devreme decat este el de fapt pentru ca pica luni si marti) cu muzica, decoratiuni si distractie ca la ori care alta petrecere.

3 răspunsuri:
| DracoMalfoy a răspuns:

Mie. Nu, nu e sarbatoare romaneasca, dar nici americana cum cred restul. E o sarbatoare celtica.happy

| Ralucaaa6 a răspuns:

Mie imi place, ...si chiar daca nu e sarbatoare romaneasca e frumoshappy

| Papaa a răspuns:

Miiiiie happy