| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place INNA? Eo o ador!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

"Eo" nu straight face Melodii comerciale, voce modificata pe calculator, sani mari si cap gol etc etc. straight face Nimic nou, nimic impresionant. Toate sunt la fel. Inna, Alexandra Stan si cine stie ce specimene mai ascultati voi. Get a life! straight face

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si eu! Dupa ce imi demonstreaza ca stie sa conjunge corect verbul "a fi" la toate timpurile. Exclus varianta:Eu este, tu este, el/ea estera, noi esteraram, voi esterati, ei/ele esterasera

| Rukhsandra a răspuns:

Eu n-o ador

| ImmortalQueen a răspuns:

Imi plac melodiile ei dar nu is inebunita dupa eatongue

| Cretaker a răspuns:

>INNA
>cantareata talentata

saywhat.

| Bianka a răspuns:

Da.:d pai e simpaticabig grin
Dar nu ma omor sau o adorlaughing)

| aLe_9530 a răspuns:

Imi place...are o voce minunatahappy

| Aly_3645 a răspuns:

Buna inna este o cantareata destul de talentata si are melodii frumoasa, am ascultat foarte multe, imi place de ea, dar nu pot spune ca o adorbig grin

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Daca ai cunoaste-o "face to face" n-ai mai adora-o.Eu una n-o inghit deloc dar ma rog fiecare cu preferintele lui.

| Bittersweet_8364 a răspuns:

O ma gaaaa inna a ajuns un model pentru societatea noastrahee hee nu stiu dc nu ma mira

| 인스피릿 a răspuns:

O adori? Huh? _. Inna ne face de minune, oameni buni. E artista noastra internationala, cu sani mari, care nu stie sa lege 2 cuvinte in lb. engleza. Si da, suntem foarte mandri de ea. Seriously. Am observat ca dupa ce-a scos Inna piesa Hot, in 2008 parca, multe trupe si cantareti romani, care odata, scoteau muzica de calitate, au inceput sa copieze genul. Si tot dupa lansarea ei, pitipoancele au aparut pe piata. Seriously! Daca n-ar fi fost ea, sigur ar fi fost altii, dar totusi.
Asa, deci nu ma pot lega de fanii ei, pentru ca, unii sunt mandri ca stiu versurile de la un cantec in engleza. Da, versuri ca : You're mine baby x60 Owh Yeah Baby x30, si cam atat. N-avem ce face. Asta e Romania, cu artistii ei.
Deci, nu ti-am raspuns la intrebare. MIE NU-MI PLACE!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristina? cf? nu intri pe mess ingeras pufos? big grin kiss happy tongue

| Dizzy08 a răspuns:

Hmm... Ok, fiecare cu preferintele lui, dar cu ce te ajuta pe tine daca afli ca x useri o adora si restul nu o sufera? Dormi mai bine la noapte?

Ca sa nu fiu total offtopic:melodiile nu mi se par cine stie ce (nici nu le-as numi asa). cauta traducerile pe net si ai sa intelegi ce "grozava" este de fapt. Iar ca persoana nu-mi place ca profita prea mult de corpul ei (se foloseste de frumusete pentru. a atrage atentia).