| Gabystelistu95 a întrebat:

Cui ii place reclama asta? Eu o ador: http://www.220.ro/JWutjR4KTn/Reclama-Coca-Cola-Sarbatori le-Vin

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Reclama asta e deja o traditie pentru noi. E foarte simpatica pentru ca are rolul de a introduce spiritul Craciunului in fiecare din noi. Nu pot sa cred ca cineva ramane impasibil la aceasta reclama fara sa aiba o shimbare de dispozitie, fie ca e fericire, nostalgie, melancolie, etc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Imi place foarte multbig grin Imi aduce aminte de Craciun love struck

| selef a răspuns:

Simpatica ca in fiecre an.

| Iustina17 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult reclama asta

| Rosalie_9695 a răspuns:

Imi place de fiecare data cand apare la tv ma cuprind toate emotiile Craciunului love struck

| ariana_5123 a răspuns:

Da, e super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superrrrrr

| xAL a răspuns:

E super ok

| Ioana_9358 a răspuns:

Misto reclam. de mult difuzata la tv dar inca e ZZZuper! o ado. mi aduce aminte de Craciun.