| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajungeti sa cititi un articol pe internet?

1) Cautand pe google ceea ce va intereseaza.
2) Click pe Facebook la orice link va atrage atentia si pare de incredere
3) Alta metoda (detaliati daca puteti)

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1, 2 si 3.

| SilentRain a răspuns:

1 *google is my friend*

| PersonajFictiv a răspuns:

Caut pe google subiectul de care as vrea sa stiu mai multe, citesc despre el din mai multe surse.
http://m.youtube.com/watch?v=EJ7xYMiVaZ4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aplicația ziare.com și dacă mă interesează ceva special, rezultatele căutării.

| denisTiky a răspuns:

Pai, tot timpul cand ma intereseaza ceva, de obicei despre tehnologie, programe mai intai ma uit pe Youtube dupa tutoriale, nu imi place sa citesc. Ma uit la articole scrise doar daca nu gasesc nicaieri alta metoda mai buna.